DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Sezona 2022/2023

Zápasy sezona 2022/2023

Výsledky mistrovských zápasů, podrobnosti k nim nejsou trenéři schopni dodat !!!!

21.4.2023  K.Řečice - Novosedly/Stráž  14 - 1  (8-1)

29.4.2023  N.Bystřice/Kunžak - K.Řečice  1 - 2  (0-1)

12.5.2023  Třebětice - K.Řečice  0 - 3  (0-1)

28.5.2023  K.Řečice - Dačice  5 - 0  (2-0)  Jirsa J. 3x, Chvojka J., Dvořák M.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

26.3.2023  přátelský zápas hřiště K.Řečice

Třetí přípravný zápas byl pro nás nejnáročnější, nebyli jsme kompletní a navíc proti nám stál výborný soupeř ze Suchdola. Hosté po celý zápas potvrzovali svoji kvalitu a prezentovali se běhavým kombinačním fotbalem. Pro nás se jednalo o cennou zkušenost.

K.Řečice - Suchdol n/L.  0 - 2  (0-1)

SESTAVA:

Žižka M., Pluhařík Z., Šergl J., Bína Š., Musil O., Frýdl P., Čáp A., Šenold A.,  Richtr J., Dvořák M., Kokta T., Nguien T..

19.3.2023 přátelský zápas hřiště Ledenice

Za hezkého počasí jsme dorazili do Ledenic a se soupeřem hrajícího okresní přebor českobudějovicka se moc nemazlili. Naše rychlá hra dělala domácím velké problémy a celý zápas byl plně v naší režii. Další duely budou o mnoho těžší.

Ledenice - K.Řečice  0 - 8  (0-4)    Musil O. 4x, Tomaschko J. 2x, Chvojka J., Šergl J.

SESTAVA:

Žižka M., Chvojka J., Pluhařík Z., Šergl J., Bína Š., Musil O., Frýdl P., Čáp A., Šenold A., Tomaschko J., Jirsa J., Dvořák M..

12.3.2023 přátelský zápas hřiště UMT Stará Hlína

Úvodní ze série přípravných zápasů jsme odehráli na hřišti s umělým povrchem proti Soběslavy. Duel přinesl, na to, že se jednalo o náš úvodní zápas, zajímavý fotbal. Soupeři hrajícímu krajskou soutěž jsme se dokázali ve všem vyrovnat a výsledkem byl velmi kvalitní a zajímavý zápas. O naší porážce rozhodlo horší proměňování brankových příležitostí.

K.Řečice - Soběslav  1 - 3  (0-1)   Kokta T.

SESTAVA:

Žižka M., Chvojka J., Pluhařík Z., Šergl J., Bína Š., Musil O., Frýdl P., Čáp A., Šenold A.,  Richtr J., Jirsa J., Dvořák M., Kokta T., Nguien T..

30.11.2022 mistrovský zápas OP hřiště Strmilov

Poslední zápas podzimní části se nám vůbec nepovedl, po špatném prvním poločase následoval ještě horší druhý a výrazně mladší domácí tým nás zaslouženě porazil.

Strmilov - K.Řečice  6 - 3  (1-1)  Musil O., Jirsa J., Melicher L.

SESTAVA:

28.10.2022 mistrovský zápas OP hřiště K.Řečice

Poslední domácí zápas proti Slavonicím by se dal rozdělit na dva různé poločasy. V prvním se nám hra dařila a soupeři jsme skoro nic nedovolili. Ve druhém už to tak dobré nebylo, hosté hru vyrovnali a k vidění bylo spousta nepřesností.

VÝSLEDEK:

K.Řečice - Slavonice  4 - 2 (2-0)  Šenold A. 2x, Čáp A., Jirsa J.

SESTAVA:

Žižka M., Chvojka J., Pluhařík Z., Šergl J., Bína Š., Musil O., Frýdl P., Čáp A., Šenold A., Neugebauer T., Richtr J., Tomaschko J., Vacek Š., Melicher L., Jirsa J., Dvořák M., Vácha J..

16.10.2022 mistrovský zápas OP hřiště Dačice

Do Dačic jsme odjeli v plné sestavě s cílem přivézt tři body.Od začátku jsme byli velmi aktivní a díky rychlosti přechodu z obrany do útoku i nebezpečnější. Díky přesnosti přihrávek zaslouženě po gólech Chvojky,Musila a Šenolda vyhráli první poločas 3:0.Druhou půlku naše hra hodně ochabla a tak se už nic dalšího nepřihodilo.

VÝSLEDEK:

Dačice - K.Řečice  0 - 3  (0-3)  Chvojka J., Musil O., Šenold A.

SESTAVA:

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

28.9.2022 mistrovský zápas OP hřiště Lásenice

Druhý domácí zápas jsme odehráli v Lásenici proti Kunžaku. Zde jsme od začátku byli lepším týmem přesto díky malému důrazu a nesoustředěností na zápas nechali soupeře jít do vedení.Do poločasu jsme i tak góly Richtra a Melichara dokázali skóre otočit. Do 70minuty jsme soupeře k ničemu nepustili a Čáp přidal gól na 3:1.Posledni 10.minut jsme ale přestali úplně hrát a jen díky chycené penaltě a ještě jednomu perfektnímu zákroku gólmana nakonec zvítězili 3:1

VÝSLEDEK:

K.Řečice - Kunžak/Bystřice  3 - 1  (2-1)  Richtr J., Melicher L., Čáp A.

SESTAVA:

24.9.2022 mistrovský zápas OP hřiště K.Řečice

K prvnímu domácímu zápasu nastoupil náš tým proti Třeběticím.Zápas to byl od první minuty vyrovnaný a jen díky naší špatné produktivitě v útoku soupeř vyhrál první poločas 2:0. Druhou půlku se naše hra ještě zlepšila a díky gólům Bíny a Šenolda jsme dokázali srovnat skóre na 2:2. Bohužel soupeř z penalty nám dokázal opět odskočit a my už nedokázali další šance proměnit a tak prohráli 2:3.

VÝSLEDEK:

K.Řečice - Třebětice  2 - 3  (0-2)  Bína Š., Šenold A.

SESTAVA:

17.9.2022 mistrovský zápas OP hřiště Novosedly

První mistrovský zápas byl plně v naší režii a domácí jsme výrazně přehrávali, je škoda, že proti soupeři, který nám dá spoustu času a prostoru vytváříme ještě spoustu nepřesností a laciných chyb. V soutěži budou určitě kvalitnější soupeři, kteří nás prověří více.

VÝSLEDEK:

Novosedly/Stráž - K.Řečice  3 - 11  (1-5)

SESTAVA:

Žižka M., Chvojka J., Jirsa J., Pluhařík Z., Šergl J., Bína Š., Musil O., Frýdl P., Čáp A., Šenold A., Neugebauer T., Richtr J., Tomaschko J., Vacek Š., Melicher L., Dvořák M.

30.7.2022 přátelský zápas hřiště K.Řečice

Po více jak deseti letech bude startovat v okresním přeboru náš dorostenecký tým. Úvodní přípravný zápas odehráli kluci v rámci oslav 100 let kopané v našem městě proti J.Hradci. Brzy jsme se dostali do dvoubrankového vedení a soupeře prvních 20 minut přehrávali, potom se ale začala projevovat technická a fyzická převaha družstva J.Hradce a několikrát nás musel podržet brankář Martin Žižka. Ve druhém poločase se již hrálo převážně na naší polovině hřiště a soupeř po zásluze vyrovnal.