Sezona 2021/2022

Zápasy 2021/2022

29.5 2022 mistrovský zápas hřiště N.Včelnice

Zápas se nám opravdu povedl, od samého začátku jsme soupeře jasně přehrávali a během prvního poločasu rozhodli o jasném vítězství. Ve druhém poločase jsme polevili a hra se vyrovnala, ale domácí se nedostávali k vážnému ohrožení naší branky. Za výkon v první půli zaslouží všichni velkou pochvalu.

VÝSLEDEK:
N.Včelnice - K.Řečice  0 - 5 (0-5)  Musil O.2x, Chvojka J., Jirsa J., Čáp A.

SESTAVA:

Neugebauer T., Frýdl P., Šergl J., Žižka M., Bína Š.,Čáp A.,Jirsa J.,Šenold A.,Musil O., Chvojka J., Dvořák A., Dvořák M..

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

30.4.2022 mistrovský zápas hřiště K.Řečice

Zápas proti Nové Bystřici byl zcela v naší režii, soupeře jsme vůbec k ničemu nepustili a zaslouženě vysoko zvítězili.

VÝSLEDEK:

K.Řečice - N. Bystřice 14 - 1 (7-0) Jirsa J. 4x, Čáp A. 2x, Žižka M.2x, Šenold A., Frýdl P.2x, Chvojka J., Dvořák A., vlastní

SESTAVA:

Neugebauer T., Žižka M., Jirsa J., Frýdl P., Musil O., Čáp A., Chvojka J., Dvořák A., Novák H., Šenold A.,  Bína Š., Pluhařík Z., Dvořák M., Šergl J.

17.4.2022 mistrovský zápas hřiště Třebětice

První mistrovský zápas žáci odehráli v Třeběticích. Bohužel herní pohoda, houževnatost, chuť a přesnost z přátelského zápasu s Dačicemi se vytratila a na hřišti to bylo znát.Po dvou ojedinělých šancích soupeře, který hrál na dlouhé nákopy za obranu, jsme do poločasu dvakrát inkasovali a šli tedy do druhé půlky za stavu 0:2. Ani v druhém poločase se moc naše hra nezlepšila, chyběl pohyb a přesnost, přesto jsme soupeře už k vážnější šanci nepustili a alespoň po jediné pěkné akci Musil korigoval na konečných 1:2.

VÝSLEDEK:

Třebětice - K.Řečice  2 - 1 (2-0)  Musil O.

SESTAVA:

Neugebauer T., Žižka M., Jirsa J., Frýdl P., Musil O., Čáp A., Chvojka J., Dvořák A., Novák H., Šenold A.,  Bína Š., Pluhařík Z..

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

10.4.2022 přátelský zápas hřiště K.Řečice

K prvnímu přípravnému zápasu nastoupili naši žáci proti Dačicím. Zápas byl kvalitní s mnoha šancemi na obou stranách.Soupeř se třikrát dostal do vedení, ale bohužel nám se jen dvakrát podařilo na vedení odpověď a vyrovnat.Nakonec jsmme tedy ve vyrovnaném zápase podlehli Dačicím 2:3.

VÝSLEDEK:

K.Řečice - Dačice 2 - 3  Pluhařík Z., Musil O.

SESTAVA:

Neugebauer T., Žižka M., Jirsa J., Frýdl P., Musil O., Čáp A., Chvojka J., Dvořák A., Novák H., Šenold A.,  Bína Š., Dvořák M., Pluhařík Z..

31.10.2021 mistrovský zápas OP hřiště Dačice

Poslední zápas podzimní části byl zároveň soubojem o vedení v soutěži. V kvalitním zápase jsme byli o něco častěji na míči, ale šance moc nepřicházely, naopak domácí tým se dokázal prosadit dvakrát po brejkových situacích. Ve druhém poločase naši kluci  přidali a zatlačili soupeře před jeho branku, ale povedlo se pouze snížit na konečných 1-2. V jarní části soutěže tak máme Dačickým co oplácet.

VÝSLEDEK:

Dačice - K.Řečice  2 - 1  (2-0)  Čáp A.

SESTAVA:

Žižka M., Jirsa J., Frýdl P., Musil O., Čáp A., Chvojka J., Vácha J., Dvořák A., Novák H., Šenold A., Neugebauer T., Bína Š..

16.10.2021 mistrovský zápas OP hřiště K.Řečice

Tento zápas nebyl tak kvalitní jako v minulém kole, hra byla pomalá a k vidění byla spousta nepřesností. Po celou dobu jsme sice měli znatelnou převahu, ale nedařilo se nám proměňovat brankové příležitosti, nakonec o našem těsném vítězství rozhodl šťastnou brankou Chvojka.

VÝSLEDEK:
K.Řečice - N.Včelnice  1 - 0   Chvojka J.

SESTAVA:

Žižka M., Jirsa J., Pluhařík Z., Frýdl P., Musil O., Čáp A., Chvojka J., Vácha J., Dvořák A., Novák H., Šenold A., Neugebauer T..

2.10.2021 mistrovský zápas OP hřiště K.Řečice

K.Řečice - Strmilov  6 - 0  (1-0)  Pluhařík Z. 2x, Jirsa J. 2x, Bína Š., Vácha J.

Zápas se nám povedl a soupeře jsme přehrávali ve všech směrech. K vidění byl z naší strany fotbal plný pěkných akcí zakončených góly v síti Strmilova.

SESTAVA:
Žižka M., Jirsa J., Pluhařík Z., Šergl J., Frýdl P., Musil O., Čáp A., Bína Š., Chvojka J., Vácha J., Dvořák A., Virt L., Novák H..

18.9.2021 mistrovský zápas OP hřiště N.Bystřice

V prvním poločase jsme šli sice brzy do vedení, ale soupeř rychle vyrovnal a potrestal tak naši hru plnou nepřesností a zbytečných ztrát.
Postupem času jsme začali soupeře přehrávat, vypracovali si hodně příležitostí a dvě z nich do poločasu proměnili
Druhý poločas už se odehrál prakticky na polovině domácího týmu, přidali jsme další branky a ještě neproměnili tři samostatné nájezdy.
VÝSLEDEK:
N.Bystřice - K. Řečice 1:10 ( 1:3 ) Chvojka J. 3x, Jirsa J. 3x, Čáp A. 2x, Pluhařík Z., Musil O
SESTAVA:
Žižka M., Jirsa J., Pluhařík Z., Šergl J., Frýdl P., Musil O., Šenold A., Čáp A., Bína Š., Neugebauer T., Chvojka J., Vácha J.

5.9.2021 mistrovský zápas OP hřiště K.Řečice

První mistrovský zápas se nám opravdu povedl a po parádním výkonu jsme jasně zvítězili nad nepříjemným protivníkem z Třebětic. Již v prvním poločase byla naše převaha zřetelná, jen se nedařilo proměňovat brankové příležitosti. Ve duhém dějství jsme již střeleckou smůlu překonali a pěti góly zatížili soupeřovo konto.

VÝSLEDEK:

K.Řečice - Třebětice  5 - 1  (0-0)  Musil O. 2x, Čáp A., Pluhařík Z., Neugebauer T.

SESTAVA:

Žižka M., Jirsa J., Pluhařík Z., Šergl J., Frýdl P., Musil O., Šenold A., Čáp A., Bína Š., Neugebauer T., Chvojka J., Dvořák A., Vácha J.

18.8.2021 přátelský zápas hřiště K.Řečice

V nové sezoně jsme se poprvé představili na našem hřišti proti týmu Viktorie Sibřina. Tým hrající pražský okresní přebor byl u nás na soustředění. Zápas byl herně vyrovnaný, kdy v prvním poločase měli převahu hosté ze Sibřiny a ve druhém se dařilo o něco více našim klukům.